• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/psikoaktifegitim

PSİKOAKTİF

AİLE & EVLİLİK TERAPİSİ


0 (232) 421 12 48 - 0 542 739 36 33

Anasayfa

Aile Danışmanlığı Sertifikası Eğitimi, Aile Danışma Merkezi açmak ve Aile Danışma Merkezlerinde Aile Danışmanı olarak çalışmak isteyen Psikolog, Psikolojik Danışman, Sosyolog ve Sosyal Hizmet Uzmanlarının alması gereken zorunlu bir eğitimdir.
Aile Terapisti İzmir. İzmir'de aile terapisi, merkezimizde Uzman Aile Terapistleri tarafından uygulanmaktadır. Aile terapisinde aile üyelerinin tamamını etkileyen sorunlar veya aile içindeki tek bir üyenin problemleri ele alınabilir. Evlilik terapisinde ve aile terapisinde ele alınan konular, aile ve evlilik sorunları, aile - evlilik terapisi süreci ve aile- evlilik terapistinin rolü sitemizde açıklanmaktadır.
Evlilik Terapisti İzmir. İlişkinizde sorun yaşadığınızda bir evlilik terapistine başvurmaktan çekinmeyin. Her evlilikte zaman zaman birtakım sorunlar yaşanabilir. Yaşanan sorunlar evlilik terapisi ile etkin biçimde çözümlenebilir. Huzurlu bir aile ortamı eşleri ve tüm aile üyelerini mutlu eder. Evlilik terapisi eşlerin sorununa özel olarak planlanır. Çözüm odaklı terapi yöntemleriyle sorunların en kısa sürede en etkili biçimde çözümü sağlanmaktadır.
Boşanma her durumda zordur ve tatsız bir süreçtir. Eşler boşanma aşamasında birtakım güçlükler yaşamaktadır. Özellikle çocuk sahibi olan eşler boşanma sürecinde daha daha fazla sorunla karşılaşmaktadır. İşte bu nedenle boşanma süreci uzman bir psikolog veya danışman eşiliğinde daha hasarsız ve rahat atlatılabilmektedir. Boşanma öncesi veya sonrası danışmanlık alınabilir.
Aile Terapisi Nedir? Aile terapisinde eşler arasındaki sorunlar, aile üyeleri arasındaki problemler ve anne baba çocuk arasında yaşanan sorunlar ele alınmakta ve çözümlenmektedir. Merkezimizde Evlilik ve Aile Terapisi süreci eşlerin ve ailelerin ihtiyaçlarına özel olarak planlanmakta ve uygulanmaktadır.
Aile Danışmanı İzmir, İzmir'de Aile Danışmanları. Aile danışmanı, Aile Danışmanlığı alanında eğitim görmüş olan uzmandır. Aile danışmanlığı son derece önemli bir hizmet alanıdır ve profesyonellerce uygulanmalıdır. İzmir Alsancak'da bulunan merkezimizde deneyimli, uzman aile danışmanları tarafından aile danışmanlığı uygulanmaktadır.
Evlilik Terapisi İzmir İlişkinizde sorun yaşadığınızda bir evlilik terapistine başvurun ! Evliliklerde birtakım sorunlar yaşanabilir. Kimi zaman bu sorunlar evliliği bitirme aşamasına gelebilirken, bazen de küçük olmasına rağmen ilişkide mutsuzluğa yol açar. Huzursuz bir aile ortamı da tüm aile üyelerini mutsuz eder. Bir evlilik danışmanına başvurmak için çok ciddi bir sorun olması gerekmez.
Evlilik Terapisi eşler arasındaki anlaşmazlıkların çözümüne yönelik sunulan profesyonel destek hizmetidir. Eşlerin duygusal, cinsel, sosyal alanda ve iletişim alanında yaşadıkları sorunların çözümü evlilik terapisi sürecinde ele alınır. Evlilik terapisi ile eşlere evlilikte etkili iletişim ve evlilikte sorun çözme becerileri kazandırılır.
Aile Terapisi aile içi arasındaki anlaşmazlıkların çözümüne yönelik sunulan profesyonel destek hizmetidir. Aile üyelerinin duygusal, sosyal alanda ve iletişim alanında yaşadıkları sorunların çözümü aile terapisi sürecinde ele alınır. Aile terapisi ile etkili iletişim ve aile içinde sorun çözme becerileri kazandırılır.

 Aile Terapisti İzmirPSİKOAKTİF İZMİR EVLİLİK ve AİLE TERAPİSİ MERKEZİ

İzmir'de Aile Terapisi için tıklayın

Evlilik terapisi, aile terapisi 
veya ilişki terapisi eşler arasındaki ilişkilerde ortaya çıkan çatışmaları, iletişim sorunlarını, cinsel, duygusal ya da entellektüel uyumsuzlukları ve sorunları çözmek amacıyla yapılan danışmanlıktır.
Her evlilikte birtakım sorunlar yaşanabilir. Kimi zaman bu sorunlar evliliği bitirme aşamasına getirebilir, kimi zaman ise küçük olmasına rağmen huzuru kaçırmaya yeter. Aile içi huzursuzluk tüm aile üyelerini mutsuz eder.
Bir evlilik danışmanına başvurmak için çok ciddi bir sorunun var olması gerekmez. Şayet evliliğinize veya ilişkinize önem veriyorsanız evlilik danışmanına başvurma fikri size uzak gelmemelidir.
 
Merkezimizde Evlilik ve Aile Terapisi alanında uzmanlaşmış terapistler hizmet vermektedir.
 
Merkezimizde Evlilik ve Aile Terapisi süreci eşlerin ve ailelerin ihtiyaçlarına özel olarak planlanmakta ve uygulanmaktadır. Çözüm odaklı terapi yöntemleri benimsenmekte ve sorunların en kısa sürede en etkili biçimde çözümü sağlanmaktadır.

İzmir Aile Terapisi
UZMANLARIMIZ